PRODUKCJA

karty plastikowe

karty magnetyczne

karty producent


LOJALNOŚCIOWE

karta stałego klienta

karta rabatowa

karta lojalnościowa


KONTAKT

dlaczego karty

programy

kontakt

PRODUCENT KART MAGNETYCZNYCH

karty plastikowe KARTY MAGNETYCZNE czasami określane jako karty z paskiem magnetycznym, z paskiem kodowym. Karta magnetyczna to standardowa karta plastikowa na której w procesie produkcji kart i druku, w ściśle ustalonym miejscu zostaje nałożony pasek magnetyczny HICO lub LOCO (producent kart plastikowych, producent kart magnetycznych stosuje normy światowe).

Zadaniem paska magnetycznego jest umożliwić nanoszenie danych, wprowadzanie danych identyfikujących daną kartę z paskiem kodowym, a przez to i jej posiadacza np. w kartach bankowych, karty sklep, karta pacjenta, karta stałego klienta, karta rabatowa, programa lojalnościowy.

karty plastikowe Produkcja kart magnetycznych lub kodowania paska wymaga sterylnych warunków oraz nowoczesnych i bardzo drogich urządzeń. Dane na pasku magnetycznym zapisywane są na 3 ścieżkach.

Niestety objętość informacji na pasku magnetycznym jest niewielka, ograniczona. Personalizacja kart; ścieżka numer 1 , zapis 76 znaków alfanumerycznych, ścieżka numer 2 zapis 37 znaków numerycznych, ścieżka 3 , zapis 105 znaków numerycznych.

KARTY MAGNETYCZNE pasek magnetyczny nie jest dobrym zabezpieczeniem "karty plastikowej". Dane są jawne - wystarczy czytnik kart magnetycznych - nie są w żaden sposób kodowane. Karta magnetyczna jest łatwa do skopiowania, można używając specjalistycznego sprzętu przenieść dane z jednej karty magnetycznej na drugą. Kodowanie paska produkcja kart magnetycznych w malych ilościach z użyciem drukarek do kart plastikowych zaraz po zakończeniu produkcji, chociaż możliwe jest także w okresie późniejszym.
KARTY

produkcja kart

karty bankowe

karty złote & srebrne


PRODUCENT

karty Warszawa

producent

personalizacja


KARTY

obrazki religijne

projektowanie

systemy lojalnościowe


MEDIA
  • Facebook
  • Karty Plasitkowe
  • REKLAMA płatna z google linki sponsorowane : Polecamy ciekawe strony karty plastikowe czyli nowoczesne formy produkcji karty plastikowe albo ci co chcą wiedzieć jak nie płacić zus chcą mieć mniejsze koszty działalności Karty plastikowe czyli radykalne ścięcie kosztów, firma zus w anglii koniec REKLAMY